Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ważne skróty

    

Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Miarki w Rybniku

KOLONIE STACJONARNE W MIĘDZYBRODZIU ŻYWIECKIM

MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W RYBNIKU
ORGANIZUJE KOLONIE STACJONARNE
W MIĘDZYBRODZIU ŻYWIECKIM-
OŚRODEK „RELAKS”
W TERMINIE 19.07.2016- 02 08.2016.
KOSZT -100,00 ZŁ
WARUNEK- ZASIŁEK RODZINNY
WIĘCEJ INFORMACJI U PEDAGOGA SZKOLNEGO

2 maja dzień wolny od zajęć dydaktycznych

2 maja jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. Świetlica szkolna  zapewnia zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w godzinach od 7.00 do 16.00.

 

Festiwal Pozytywnych Wartości

27 kwietnia w Zespole Szkół Ogólnokształcących w  Bieńkowicach odbył się VI FESTIWAL POZYTYWNYCH WARTOŚCI im. Św. Faustyny Marii Kowalskiej  pod hasłem: „Powiedz zbolałej ludzkości, niech się przytuli do miłosiernego Serca mojego, a Ja ją napełnię pokojem”. Celem festiwalu było przybliżenie dzieciom i młodzieży życia św. Faustyny Marii Kowalskiej (Apostołki Bożego Miłosierdzia), jej przesłania dotyczącego pokoju, miłości, zaufania Bogu,  powszechnego braterstwa oraz szacunku do ludzi ubogich i potrzebujących. Festiwal poprzedzał cykl różnych konkursów. W konkursie literackim, którego zadaniem było opisać swoje spotkanie ze św. siostrą Faustyną nagrodę wyróżnienia otrzymała Emilia Musioł z kl. VI c. Serdecznie gratulujemy. Pomocą przy sprawdzeniu pracy służyła p. Olga Ryszka, natomiast w imieniu Emilii nagrodę na Festiwalu odebrał p. Adam Malczewski.

 

Zbiórka środków higieny osobistej

Z okazji Dnia Dziecka, organizowana jest zbiórka środków higieny osobistej do Zespołu Ognisk Wychowawczych w Rybniku - Niedobczycach.
Zbiórka trwa do 20 maja 2016r. Artykuły można składać w sali 102, 108  lub u wychowawcy. Uczniowie, którzy wezmą udział w akcji,  zostaną nagrodzeni punktami z zachowania.

Międzyszkolny Konkurs Pierwsza Pomoc Przedmedyczna dla klas II i III

W czwartek 7 kwietnia w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 10 w Rybniku odbył się Międzyszkolny Konkurs Pierwsza Pomoc Przedmedyczna dla klas II i III. Konkurs składał się z części teoretycznej i praktycznej. Część praktyczną prowadzili ratownicy medyczni, którzy byli zachwyceni poziomem przygotowania uczniów biorących udział w konkursie.  Uczennice naszej szkoły zajęły wysokie lokaty:  
- Wiktoria Rupa z klasy IIa z utratą tylko jednego punktu do zwycięzcy zajęła II miejsce w kategorii klas drugich,
- Marysia Pachoł z klasy IIIc zajęła III miejsce w kategorii klas trzecich .  W przygotowaniu uczennic do konkursu oprócz p. E. Waszyńskiej  w dużym stopniu przyczyniła się nasza szkolna higienistka p. A. Stronczek.

Informacja dotycząca nauki języka niemieckiego.

Do końca kwietnia br. można w sekretariacie szkoły złożyć wniosek o objęcie dziecka nauczaniem języka niemieckiego.
Więcej informacji na ten temat można uzyskać u dyrektora szkoły (w sekretariat).

Wniosek do obrania 

UWAGA!!! 5 kwietnia-sprawdzian szóstoklasistów

W dniu 5 kwietnia 2016r. uczniowie klas szóstych piszą sprawdzian organizowany przez OKE.
W tym dniu nie ma zajęć dydaktycznych dla uczniów kl. I-V.  W świetlicy odbywają się zajęcia opiekuńczo - wychowawcze od godz. 7.00 do 16.00.

 

I miejsce dla Wiktorii Adamczyk

 

Miło nam poinformować, że w międzyszkolnym konkursie plastycznym pt. „ Parę kroków do wiosny”  zorganizowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcących w Chałupkach I miejsce zajęła uczennica klasy 6 c Wiktoria Adamczyk.


 

Więcej artykułów…

  1. WESOŁYCH ŚWIĄT
  2. UWAGA RODZICE – ważna informacja!
  3. Z wizytą w teatrze i bibliotece
  4. II miejsce w konkursie wiedzy o Rybniku

Strona 1 z 8

Realizowane programy