Kim jesteśmy?
Samorząd Uczniowski przy naszej szkole działa prężnie od wielu lat. Jesteśmy po to, aby reprezentować interesy wszystkich uczniów wobec Dyrekcji i nauczycieli szkoły.

Staramy się, aby każdy uczeń czuł się dobrze  w swojej klasie, wśród kolegów i  pedagogów. Dbamy, aby prawa ucznia były respektowane, ale także reagujemy, gdy ktoś spośród nas przekroczy ich granice.
Zachęcamy i bierzemy aktywny udział w akcjach charytatywnych, zbiórkach pieniędzy i różnego rodzaju akcjach społecznych, bo wiemy, że wrażliwość na problemy innych sprawia, że jesteśmy lepszymi ludźmi.
Organizujemy zabawy szkolne, dyskoteki, obchody różnych szkolnych i regionalnych uroczystości, zgodnie z założeniami w regulaminie Samorządu.

Nasze władze

Zarząd Samorządu Uczniowskiego tworzą osoby wybierane co roku w klasach IV-VIII, składające się z przewodniczącego, zastępcy i skarbnika klasy. Kadencja zarządu trwa rok szkolny. .
Wybierany jest w wyborach powszechnych, równych, bezpośrednich i tajnych.

Zarząd Samorządu uczniowskiego na rok szkolny 2019/2020:

Przewodnicząca –
Zastępca przewodniczącego –
Sekretarz –

Uroczystości organizowane przez Samorząd:
- Dzień Chłopca
- Święto Edukacji Narodowej