SPOTKANIE Z PANIĄ ANNĄ STRONCZEK

2 marca w naszej szkole ponownie gościła Pani Anna Stronczek – pisarka, autorka  książek dla dzieci w gwarze śląskiej. Obecność Pani Anny uświetniła spotkanie uczniów klas szóstych z dziadkami, w ramach  Święta Dnia Babci i Dziadka. Mieliśmy okazję posłuchać wielu ciekawych, zabawnych, ale również wzruszających i skłaniających do przemyśleń historii dotyczących naszego regionu. Seniorzy zostali zachęceni do wzięcia udziału we wspólnej gimnastyce, dzięki której będą mogli cieszyć się dobrą kondycją. Mamy nadzieję, że ten dzień pozostanie na długo w pamięci naszych gości i uczniów. Serdeczne podziękowania należą się Mamom naszych uczniów – p. Czubko, p. Harazim oraz p. Dudzie i p.Cholak, które pomagały w organizacji tego spotkania.