Kolejny sukces naszego zespołu „APLAUZ”

W piątek, 13 stycznia 2017r. w Centrum Handlowym FORUM w Gliwicach odbył się finał II Regionalnego Konkursu Kolędy Niemieckojęzycznej. Miło nam poinformować, że nasz zespół „Aplauz” zajął pierwsze miejsce.
Celem konkursu jest popularyzacja i pielęgnowanie tradycji kolędowania w okresie świątecznym, wzbudzanie zainteresowania kulturą krajów niemieckiego obszaru językowego, a także kreowanie w świadomości młodych ludzi potrzeby obcowania z językiem obcym i muzyką.
Szkolna grupa wokalna „APLAUZ” w składzie: Antonina Dobrowolska, Małgorzata Muszyńska, Jaś Bizgwa, Paweł Madeja, Kacper Gradziński, Olaf Kasprzyk, Łukasz Czech, Paweł Polnik ,zaśpiewała piosenkę świąteczną Rolfa Zuckowskiego „ Danke, Lieber Tannenbaum”.
Nauczyciele przygotowujący zespół: Beata Suda i Tomasz Świercz
Gratulujemy !!!!