I Regionalny Konkurs Kolędy Niemieckojęzycznej w Gliwicach z udziałem uczennic naszej szkoły

Z początkiem stycznia odbył się w Gliwicach I Regionalny Konkurs Kolędy Niemieckojęzycznej. W konkursie  wzięły udział uczennice klasy VIc  Wiktoria Zaremba, Wiktoria Kupczyk, Emilia Musioł, Magda Ratajczyk.
Celem konkursu była popularyzacja i pielęgnowanie tradycji kolędowania jak i poznanie kultury krajów niemieckojęzycznych.
Organizatorem był Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12, Zespół Szkół Ekonomiczno – Technicznych oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Gliwicach.
Uczestnicy wraz z opiekunem podkreślają, że atmosfera podczas imprezy była przemiła oraz, że zostali bardzo ciepło przyjęci, za co serdecznie dziękują.
 Gala Finałowa odbyła się 14 stycznia w Młodzieżowym Domu Kultury . Dziewczyny z SP 21 zostały wyróżnione w kategorii zespół wokalny. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.